TFC gyözelem a szomszédvári rangadón

Mindig pikáns meccs a Szajol elleni összecsapás, ebben a szezonban erre már a második fordulóban sor került.olvasható a Törökszentmiklósi FC honlapján.

Az első félidőben akadozott a játék, ráadásul a 29. percben az elmúlt idényben házi gólkirályunkat Ladányi Dánielt sérülés miatt Puporka Milán váltotta. Fiatal támadónk hamar góllal hálálta meg a neki szánt bizalmat, a 45. percben vezetést szerzett csapatunknak. 1-0 a félidő.

A második játékrészben is a hajráig kellett várni a gólra, akkor azonban több is jött. A 72. percben ismét Puporka volt eredményes, majd a 76.-ban Farkas István vette ba a szajoli kaput. A pontot az i-re a fiatal Vona Ferenc tette fel a 88. percben, így Törökszentmiklós – Szajol 4-0.