1 gólos győzelem itthon

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 5. fordulójában Szajol volt a vendége Gergely Mátyás csapatának.

tfc szajol cikkbe

A meccs egészét nézve nem alakult ki jó mérkőzés a korábbi években megyei El Clasico-nak titulált összecsapáson. A hazaiak némi fölénye már az elején helyzetekben mutatkozott meg: a 3. percben Héder Róbert szabadrúgása után Buru fejelhetett kapura, majd a 10. percben Lucza tüzelt 20 m-ről, középről. A 28. percben jött a gól is, Héder szöglete után Ágoston Kristóf érkezett a rövidre és megszerezte idei első találatát, és a miklósiak vezetését. 1-0 a félidei eredmény.

A második játékrész kezdetén a fiatal Poczai Ronald előtt adódott esély a gólszerzésre, balról élesen próbálkozott, de kimaradt. A 62. percben Kiss Zalánnak kellett elhárítani a szajoli veszélyt. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy a csereként pályára lépő Farkas István a 87. percben megkapta második sárgáját is, így emberhátrányban fejezte be a meccset a Törökszentmiklósi FC.

KUMÁNIA Kisújszállás – Jánoshida SE 2-2

Martfű vezeti a tabellát egyedüli 100%-os csapatként 15 ponttal, második Tiszaföldvár 12 ponttal, a Törökszentmiklósi FC a harmadik 11 ponttal.