Törökszentmiklósi FC – Vereség Jászberényben

A 19. fordulóban Jászberényben vendégeskedett a TFC. Ősszel, hazai pályán 3-0-ra nyertek Gergely Mátyás játékosai.

Korai hazai gól alapozta meg a meccset, a 8. percben Nagy Gáborról a saját kapunkba pattant a labda, 1-0. Az első félidő derekán egy újabb elkerülhető góllal növelte előnyét a Jászberény, a 30. percben 2-0. A második félidőben sikerült támadóbban fellépnie a miklósi csapatnak, a 60. percben Farkas István góljával a szépítés is megtörtént. Hiába volt több lehetősége Gusztafikéknak a hátralévő időben, azok kihasználatlanul maradtak, így Jászberényből is pont nélkül tért haza csapatunk. Jászberényi FC – Törökszentmiklósi FC-VETERINER 2-1. A nagyon szoros élmezőnyben a TFC az 5. helyre csúszott vissza.