Kötelező győzelem

A sereghajtó Fegyvernek otthonában folytatta bajnoki szereplését a Törökszentmiklósi FC.

A mérkőzés előtt a TFC szertárosának emléke előtt tisztelegtek a játékosok.

A 7. percben megvolt a miklósi előny, Kiss Csaba a saját térfeléről indította Csikós Lajost, akinek az emelése után, Buru Zoltán fejelt a kapuba. 0-1.

A 12. percben Csikós Lajos is betalált, a 16-os vonaláról a bal alsóba lőtte a labdát. 0-2.

Még az első félórában újabb miklósi gól, Buru adta a labdát az üres területre futó Kiss Csabának, akinek nem volt nehéz dolga. 0-3 a 26. percben.

A 33. percben szépített a hazai csapat: Rupa Róbert büntetőt értékesített.

A 39. percben 11-es a másik oldalon is, ott Gusztafik Péter az ítéletvégrehajtó 1-4. Ennyi volt a félidei eredmény is.

A második félidőben szöglet után volt eredményes a TFC. A kapu elé érkező labdába senki nem tudott belefejelni, de Fekete Péter lábbal a kapuba irányította azt. 1-5.

A gólgazdag első félidő nem ismétlődött meg: A meccs utolsó találatát a hazai csapat szerezte meg a már a 62. percben: Rupa nagyjából 30 méterről Szabó kapus felett ívelt a miklósi hálóba. 2-5

Mivel Tiszaföldvár botlott Tószegen, így a 2 mérkőzéssel többet játszó TFC 14 pontos előnyre tett szert.