GYŐZELEMMEL KEZDTE AZ ÉVET A TFC

Január végén kezdte el pótolni az őszi elmaradt mérkőzéseket a megyei I. osztályú bajnokság mezőnye.  – olvasható a TFC honlapján. A Törökszentmiklósi FC a Tószeg vendégeként a tiszaligeti műfüvön lépett pályára.

A tapogatózó első félidőben jobbára a mezőnyben folyt a játék, a kapusok egyik oldalon sem voltak igazán foglalkoztatva. A 32. percben az új igazolás Csikós Lajos szöglete után Héder Attila fejelt a Tószeg kapujába, 0-1.

A második félidő derekán érkezett az újabb miklósi gól: Vadas Gergő lépte át a félpályát a labdával, Ágostonhoz passzolt, Csikós Lajos, és újra Vadas a labda útja, aki kapura nyesett, a labda pedig a gólvonal mögé pattant, 0-2.

A hátralévő időben már nem született több gól, a Törökszentmiklósi FC megérdemelt győzelmet aratott 2021 első tétmeccsén.

A következő fordulóban február 7-én 11 órától az örményesi nagy műfüves pályán Kisújszállást fogadja Kinyik György csapata.

forrás: torokszentmiklosifoci.hu