Tovább remekel a Székács KE hazai pályán

Végig vezetve könnyed győzelmet aratott a Székács KE a bajnokság 3. fordulójában hazai pályán.

A lajosmizsei fiaskó után szépen javított a Székács KE a Balassagyarmat ellen. A kezdetetktől magukhoz ragadták a kezdeményeztést, gólerősen játszottak melynek köszönhetően hamar előnyt harcoltak ki. A 7. percben 6-2 volt az állás. Bár a félidőre derekár némileg  felzárkózott a vendégcsapat, a hazai vezetés messze nem forgott veszélyben. 24. percben 12-9 állt az eredményjelzőn, majd a 16-12-nál zárult az első játékrész.
A második félidőben is maradt a jó ritmusú támadójáték és a határozott védekezés a 44. percben 22-16, az 50.-ben 27-19. Hiáb kért időt a vendégcsapat mestere, a Székács mai játékának nem találta ellenszerét. Az utolsó 5 percnek 28-221-nél kezdtek neki, benne volt a meccsben, hogy akár 10 gólos előnyt is kiharcolnak Szloskáék, ám ez végül elmaradt, de így is szép győzelmet arattak. Törökszentmiklósi Székács KE – Balassagyarmati Kábel SE 31-24.