1 pont Mezőtúrról

A megyei I. osztályú labdarúgóbajnokság 4. fordulójában Mezőtúrra utazott a Törökszentmiklósi FC felnőtt csapata. A hazai csapat a mérkőzéssel a közelmúltban tragikus hirtelenséggel elhunyt játékosa, Jónás Béla emléke előtt tisztelgett.

A Mezőtúr korai góllal szerezte meg a vezetést, az 5. percben Pesti vette be Kiss Zalán kapuját. Még ebben a játékrészben, a 29. percben Poczai Ronald egyenlített, majd a hajrában Ladányi is betalált a hazai kapuba, így a vezetés birtokában mehettek szünetre a csapatok.

A második félidő is mezőtúri góllal kezdődött, ezúttal az egykori miklósi játékos Debreczeni Milán lőtt gólt volt csapata ellen. A hátralévő időben csak helyzetekig jutottak a csapatok, az eredmény nem változott. Mezőtúri AFC-Törökszentmiklósi FC-VETERINER 2-2.

JÁSZBERÉNYI FC – CSERKESZŐLŐ SE 0-2

A tabella élén  a Martfű és a Tiszaföldvár áll 12-12 ponttal, harmadik a Kisújszállás 9 ponttal, a 8 pontos Törökszentmiklós a 4. helyről várja a folytatást.