Vereséggel kezdte az évet a TFC

Az év első bajnoki mérkőzését az élmezőnyhöz tartozó DEAC otthonában játszotta a TFC. – olvasható a Törökszentmiklósi FC honlapján.

A hazaiak jóval többet birtokolták a labdát, a 8. percben Szabó góljával a vezetést is megszerezték. A télen érkező Csáki Kálmánnak sok dolga akadt, de jól helytállt, 45 percnyi játék után 1-0.

A második félidőben is a hazai csapat szervezte a játékot, mi pedig igyekeztünk megúszni kapott gól nélkül. A 63. percben egy kifejelt labda Jankelic elé került, aki helyzetbe hozta megát, majd megduplázta a hazai előnyt, 2-0. A végeredmény a magassági fölényét jól kihasználó Sidibe fejesgólja állította be a 82. percben. A 93. percben Virág kiállítás után emberelőnybe kerültünk, de mindössze egy szabadrúgásra maradt időnk.