FOLYTATTA GYŐZELMI SOROZATÁT A TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

Örményesen fogadta megyei első osztályú labdarúgócsapatunk Kisújszállást a 14. bajnoki fordulóban. – olvasható a TFC hivatalos honlapján.

Már a 3. percben megszerezte a vezetést a Kinyik csapat: Vadas Gergő ballábas lövését se a vedők, se a kapus nem tudta hatástalanítani. 1-0

djembed
A 6. percben újabb haztai gól: Debreczeni Milán jó 25 méterről bombázott a vendégek kapujába: 2-0.
  djembed
Újabb 3 perc múlva újabb miklósi gól: Vadas jobbról adott be a kapu elé, ahol Nagy Csongor a kapuba fejelt. 3-0.
  djembed
A 3 gyors gól után, a félidő hátralévő részében nem született több találat.

A második játékrész elején folytatódott a gólgyártás: Az 51. .percben egy újabb jobboldali támadás során ezúttal Koncz Tamás adott be, Nagy Csongor pedig lábbal szerzett gólt. 4-0.
  djembed
58. perc: Nagy Csongort 5 kisúji védő vette körbe, mégis jó passzt adott Fehér Ferencnek, aki maga elé tette a labdát a kifutó kapus mellett megszerezte az 5. miklósi gólt.
  djembed
3 perccel később Debreczeni szabadrúgása után Gusztafik Péter emelkedett jó ütemben és vendégek kapujába fejelt. 6-0.
  djembed
A 65. percben második sárgalap után megfogyatkozott a Kisújszállás, így emberelőnyben folytathatta csapatunk az összecsapást.

A 73. percben ismét Debreczeni volt eredményes: Kiss Csaba látta meg a lehetőséget, Debreczeni átvette és a kapus mellett megszerezte második gólját: 7-0.
  djembed
A 78. percben még szépített a Kisúj: egy gyors ellentámadás végén Gyarmati szerzett gólt: 7-1. Ennyi lett a végeredmény is.
  djembed

Mivel Tiszaföldvár döntetlent játszott Jászárokszállás ellen, így 5 pontra nőtt a TFC előnye a tabellán.