SZÉKÁCS KE – ELSŐ GYŐZELEM

Az NBII-es férfi kézilabda bajnokság 4. fordulójában Bácsalmás csapata érkezett a Székácsba.

A mérkŐzés első gólját a vendégek szerezték, sőt a 2. percben már 1-3. A 6. percben 1 góllal vezettek, de ekkor volt náluk az előny utoljára. Csanádi Valter 6. percben szerzett gólja 6-4-re módosította az eredményt. Feljött az ellenfél, de 7-7 után 5 gólt szerzett a Szloska-csapat, így a 17. percben 12-7 állt az eredményjelzőn. A játékrész hátralévő idejében a Székács őrizte 3-4 gólos előnyét. 18-14-nél cseréltek térfelet a csapatok. A második félidő első 15 percében a vendégek lassan ugyan, de felzárkóztak, 2 gólosra faragták hátrányukat: 25-23, 26-24, 28-26 volt az állás. Aztán jött a hazai jó hajrá, 5 gólt dobtak a székácsos fiúk és ennek köszönhetően gyakorlatilag 3 perccel a vége előtt megnyerték a meccset. A végeredmény Törökszentmiklósi Székács KE – Bácsalmási PVSE 36-28. Megvan az első idei győzelem.