TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC – MEGSZENVEDTEK A SIKERÉRT

Mivel a bajnokság mellett a Magyar Kupában is érdekelt a Törökszentmiklósi FC felnőtt csapata az augusztusi szezonkezdés óta 9 tétmérkőzést játszottak 5 hét alatt Kinyik György játékosai. Az 5. bajnoki fordulóban Jászárokszállás csapatát fogadták.

A 4. percben Kovács Richárd lövését még hárította a vendégek kapusa, de Kovács Tamás löketénél már tehetetlen volt. 1-0.

A 25. percben növelték az előnyt: Kovács Richárd 16 méterről tüzelt, a kapus most is hárított, de a labda Buru Zoltán elé került aki kilőtte a bal alsót. 2-0

Az első félidő hajrájában szépített a vendégcsapat Szabó góljával.

A 69. percben dőlt el a mérkőzés. Buru Zoltán elleni szabálytalanság után jutottunk szabadrúgáshoz. Gusztafik Péter kapufás góllal szerezte meg a vezetést, és mint később kiderült, a győzelmet.