TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC – KÜZDELMES MECCSEN GYŐZTÉK LE MEZŐTÚRT

Már a megyei bajnokság 3. fordulójában találkozott egymással a Törökszentmiklósi FC és a Mezőtúri AFC. Az elmúlt idényben a bajnok Tiszafüred mögött csapatunk a második, míg Mezőtúr a harmadik helyet szerezte meg.

Ezt rangadót mindig nagy várakozás előzi meg. Ezúttal a vendégek szereztek vezetést Kormos góljával.

Kovács Tamás góljával egyenlítettünk a 15. percben.

6 perccel később Kovács Richárd is bevette az egykori csapattárs Török Imre kapuját, ezzel már nálunk az előny.

A 38. percben egyenlített a Mezőtúr: Erdősi Gyula lövése talált utat Szabó Gergő kapujába.

2-2 volt a félidei eredmény. Az 58. percben ismét hátrányba kerültünk. Patkós góljával 2-3-ra módosítja az eredményt.

A 67. percben Gusztafik Péter szabadrúgásból lőtt gólt, egalizálva ezzel a mérkőzés állását.

A pontot az i-re Ulvicki Mihály tette fel a 73. percben. Hosszú idő után végre legyőztük a Mezőtúrt.