TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC – JÁSZFÉNYSZARUT IS LEGYŐZTÉK

Fegyvernek és Szajol elleni győztes meccsek után Jászfényszarut látta vendégül a Törökszentmiklósi FC a 24. fordulóban.

Ezen a meccsen is hamar vezetést szerzett Kinyik György csapata. A 9. percben egy jobboldali szöglet után Kiss Csaba fejelt a kapu jobb oldalába. 1-0.

A 28. percben a saját térfelükön sikerült Héder Attilának labdát szerezni a vendégektől. Polgár Zoltán kapuralövése után a labda Fehér Ferenc elé pattant, aki megszerezte első gólját a szezonban. 2-0.

Félidőben 2-0. A 64. percben a bizonytalankodó hazai védőtől Kovács Richárd Martin elpöckölte a labdát éppen az érkező Fehér Ferenc elé, aki meglőtte második találatát. 3-0.

A 78. percben kapuskirúgással kezdődött a hazai támadás. A vendégvédők most sem voltak a helyzet magaslatán, amit ezúttal is Kovács Richárd Martin használt ki. Lecsapott a labdára, majd a kirobbanó kapus mellett Angyal Csabához továbbított. A rutinos játékos megszerezte csapata 4. gólját. 4-0. A gólt követően Erdélyi játékvezető 2 piros lapot is kiosztott a reklamáló vendégjátékosoknak.