TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC – MEGSZAKADT A JÓ TAVASZI SOROZAT

Kunhegyesen szakadt meg a TFC kiváló tavaszi sorozata

Remek sorozattal a hátuk mögött utazott Kunhegyesre a Törökszentmiklósi FC felnőtt csapata (tavasszal 5 meccsből 5 győzelem ), semmi jel nem utalt arra, hogy tavaszi menetelésük véget érhet. A 9. percben Gusztafik Péter góljával szereztek vezetést, előny tehát nálunk. Egészen a 31. percig, amikor a hazaiak Gácsi révén egyenlíteni tudtak. 45 perc után 1-1. A második félidőben aztán változott a kép: az 56. percben Tyukodi A. gólja után már a hazai csapat vezetett. Farkas a 72. percben szintén bevette a miklósi kaput, így már 3-1. A meccs végén született egy újabb kunhegyesi gól Fábián jóvoltából. A végeredmény Kunhegyes ESE – Törökszentmiklósi FC 4-1. Elveszett a Kinyik csapat tavaszi veretlensége .