TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC – EDDIGI LEGNAGYOBB GYŐZELEM A SZEZONBAN

A szezon eddigi legnagyobb győzelmét aratta a TFC a 20. fordulóban.

A cserejátékos nélkül érkező vendégcsapatnak, már a második percben gólt rúga hazai csapat az első szögletből. Kiss Csaba gólja azonban csak a kezdet volt. A 4. és a 34. percben Angyal Csaba volt eredményes, a 37. percben Lakatos Kirill Zolta vette be a kiséri kaput. 4-0 a félidei állás. A második játékrészben Szedlák Zoltán is feliratkozott a a góllövő listára (52. perc), majd az 55.-ben Czibak 11-esből szépített. 2 perccel később Angyal eljutott a mesterhármasig, a 64. percben azonban ezt is megfejelte 4. találatával. 7-1 után sem állt le Kinyik György csapata, Szedlák Z. a 70. percben 8-1-re, Kinyik Zoltán a 72.-ben 9-1-re alakította az eredményt. A 82. percben Szedlák is kipipálhatta a mesterhármast, majd a csereként pályára lépő Buru Zoltán is eredményes tudott lenni. A meccs utolsó gólja is Szedlák nevéhez fűződik a 91. percben. A Csabák és Zoltánok (Zolta-Zoltán) gólcsatáját utóbbiak nyerték 5-7-re 🙂