Székács KE – Vereség a listavezető otthonában

A listavezető otthonába utazott a Törökszentmiklósi Székács KE az NBI/B-s kézilabdabajnokság 9. fordulójában

6-0-val kezdett a hazai csapat, da Katona ALex 3 góljával a 15. percre sikerült visszajönni a meccsbe (6-3).  2 orosházi góllal ismét nőtt a Székács hátránya, ezekben a percekben Götz találataival próbálta tartani a lépést a vendégcsapat. A 20. percben 9-5, két perccel később 10-6 áll az eredményjelzőn. A hajrában tovább nőtt a két csapat közötti különbség a félidőre visszaállt a 6 gólos hazai vezetés: 15-9. A második játékrész elején 3-as emberhátrányba került a Szloska csapat, ami megtörte a csapatot a 43. percben már 10 volt közte 23-13, ezzel eldől a győzelem sorsa. Az 50. percre sikerült némileg közelebb kerülni az Orosházához (24-18) , de a további erőfeszítések nem hoztak sikert. A végeredmény Orosházi FKSE-LINAMAR – Törökszentmiklósi Székács KE 30 – 22.