Székács KE – Hazai vereség

A Balassagyarmat elleni könnyed győzelem után bizakodva a vártuk a 4. fordulóban Balmazújváros csapatát

20 percig úgy tűnt, múlt heti formáját mutatja a Székács KE a Balmazújváros ellen is. Felföldi, Gál és Katona góljaival 4-1-re majd 5-2-re is vezetett a hazai csapat a 11. percben. Ekkor azonban megtorpant a lendület és felzárkózótt a vendégcsapat, a 15. percben 7-5 az állás, majd zsinórban 3-szor is bevették az egyébként jól védő Vikor kapuját, így a 19. percben már 7-8. Bernáth egyenlített (8-8), de a Balmazújváros újabb 2 gólt szerzett, majd Mitrik 7 méterest hibázott, amit a vendégcsapat góllal büntetett, 8-11 a 23. percben. A játékrész hajrájában Gál, Mitrik és Csanádi 1-1 góljával sikerült kozmetikázni némileg az eredményt, de a vendégek vezetése nem forgott veszélyben. A félidőben 11-13. A második játékrész elején felváltva estek a gólok, majd 3 találattal egalizálták az állást a székácsosok. 16-16 a 37. percben. A hátralevő időben azonban nem sikerült visszavenni a vezetést, köszönhető ez a sok kimaradt helyzetnek, a vendégek azonban eredményesek tudtak maradni a kapuba csereként beálló Rizingerrel szemben is. A 46. percben 19-23, az 57.-ben 23-29. A végeredmény Törökszentmiklósi Székács KE – Balmazújvárosi KK 25-32, a 7 gól nem tükrözi a két csapat közötti különbséget.