Törökszentmiklósi KE: Vereség Balassagyarmaton is

A 10. tavaszi mérkőzését is elveszítette a Törökszentmiklósi KE

A 24. fordulóban Balassagyarmatra utazott a szebb napokat is látott Törökszentmiklósi KE. A 6. percben Forgács Péter szerezte az első TKE gól a meccsen 3-1 ekkor, majd Vujovic Mirko is betalált 5-2-re módosítva az állást. Innentől 6-7 perces TKE gólcsend következett, miközben a hazai csapat eredményes tudott maradni. A 13. percben 11-2. A következő 10 percben 7 gólt szerzett Dankó Ervin csapata, Kovács Imre 7-esből volt eredményes, de betalált Zsigmond Gergely (1 gól), Forgács (3), Duzsi Dávid (1) és Erdélyi Tibor (1) is, azonban a hazaiak sem tétlenkedtek. A 24. percben 19-9.  A hajrában minimálisan sikerült kozmetikázni az eredményen, a 28. percben 20-13, de játékrész két hazai góllal zárult. A félidőben 22-13.

A második játékrészben sem csökkent maradandóan a két csapat közötti gólkülönbség, a 35. percben 24-15, a 41.-ben 27-17. Az 52. percben volt a legnagyobb differencia a két csapat góljai között 34-21-nél 13 gólos volt a hazai csapat előnye. A meccs Erdei góljával ért véget. A végeredmény: Balassagyarmati Kábel SE – Törökszentmiklósi KE 36-25.