Élcsapat ellen győzött a TFC hazai környezetben

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC – CSÉPA SE 2 – 1  (1 – 0)

Törökszentmiklósi FC: Török, Lólé (Nagy, 90.), Hack (Váradi, 62.), Gusztafik, Héder A.(Juhász, 90.), Rab, Héder R., Balogh, Ladányi, Suki (Pór, 81.), BuruCsépa SE: Végső, Varga, Szakács, Papp, Hubai (Szabó, 66.),

Sárga lap:
Hack (61.) Göblyös (83.) Váradi (90.) ill. Hubai (18.) Papp (43.) Mile (71.)

Piros lap:
Rab (51.) ill. Varga (85.)
A Kunhegyesen győztes kezdőcsapaton csak annyiban változtatott Gergely Mátyás, hogy visszakerült az eltiltás miatt hiányzó Török a kapuba, illetve Váradi helyett Héder Attila került a kezdőbe.A forduló előtt második helyen álló Csépa kapuját Suki vette be a 24. percben (1-0).

A félidő végéig nagyon nyomott a vendégcsapat, de gólt szerezni nem tudott. Az 51. percben Rab piros lapot kapott, ezzel emberelőnybe került a Csépa.

IMG 8028j

Létszámfölényük az 59. percben érett góllá, Sárkány juttatta a játékszert a hazai kapuba (1-1).

IMG 8033j

Gólveszélyesen játszottak a vendégek, de a miklósi védelem és Török kapus jól állta a sarat, sőt gyors kontrákból Váradi és Hack is eredményes lehetett volna.

IMG 8030j

IMG 8031j

IMG 8035j

A 85. percben megfogyatkozott a Csépa is, Varga mehetett idő előtt zuhanyozni.

IMG 8040j

1 percet sem kellett várni a TFC góljára, Váradi nagyszerű megoldást választva megszerezte vezetést (2-1).

IMG 8041j

IMG 8042j

A hajrában Váradi duplázhatott  volna, de a gól elmaradt. A meglehetősen érdekesen bíráskodó játékvezető 5 percet hosszabbított de az állás már nem változott.  A végeredmény Törökszentmiklósi FC – Csépa SE 2-1

IMG 8047j

IMG 8048j

IMG 8052j

focieredmények 12

Az egy mérkőzéssel kevesebbet játszó Törökszentmiklósi FC a 4. helyen várja a szerdai meccset.