3-0-ra győzött a TFC hazai pályán

Az első 20 percben szinte semmi nem történt, egyik oldalon sem dolgoztatták meg a hálóőröket. A hazaiaknál volt többet a labda a 16-osig többször eljutottak, de gólveszélyes lövésig nem jutottak el. Az első valamirevaló helyzetig több mint fél órát kellett várni. Váradi előtt adódott helyzet, de sajnos nem lett gól belőle. A 35. percben ismét Váradi indult meg a jobb oldalon, precízen ívelt a kapu elé érkező Rabhoz, aki megszerezte a miklósiak első gólját. 1 – 0. Még az első játékrészben Gusztafik gyarapíthatta volna a gólok számát, de a nagyon szép támadás végén a kapufát találta el a lövése. A hazaiak második gólja a második félidőben született. Suki a 62. percben balról a kint álló kapus fölött szemet gyönyörködtetően ívelt a kapuba. 2 – 0. A végeredményt Lólé állította be a 90. percben

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC – JÁNOSHIDAI SE 3 – 0 (1 – 0)
Törökszentmiklósi FC: Török, Göblyös (Antal, 69.), Gusztafik, Lólé, Rab (Györki, 88.), Héder A., Nagy (Balogh, 82.), Váradi (Fehér, 63.), Buru, Suki, Ladányi

Jánoshidai SE: Kolláth, Farkas, Nagy, Szerencsi, Bálint, Cseri (Tóth Milán, 60.), Tóth R. (Eszes M. 79.), Keresztes, Ábel, Homojovszki, Eszes E. (Tóth Martin., 67.)
Gólszerző: Rab 35. p., Suki 62. p., Lólé 90. p.

Sárga lap: Lólé 60. p., Buru 61. p., Héder A. 70. p. ill Bálint 87. p., Homojovszki 88. p.