Székács KE – Súlyos vereség Algyőtől

A bajnokság 6. fordulójában Algyőt fogadta a Székács KE

A mérkőzés elejétől nagy temókülönbség volt a két csapat között. A vendégek hamer előnyre tettek szert, a Székács csak futott az eredmény után, a 10. percben 3-6, a 15.-ben 6-11 az állás az Algyő javára. Gál Dániel gólja (7-11) után zsinórban 4 gólt lőtt a vendégcsapat: a 22. perc 7-15. Gál, Götz Bence és Nyári Bálint talált be hazai oldalon, a játékrész hajrájában, de a felzárkózástól nagyon távol volt a Szloska csapat. A félidőban 11-17.
A második játékrész elején felváltva estek a gólok, de aztán 2 perc alatt 3 gólt szerzett az Algyő, az 40. percre 16-23. A hazai játékosok lövései gyakran elkerülték a kaput, és viszonylag sok kapofát eltalált lövést lehetett látni. A félidő derekár visszavonhatatlanul megpecsételődött a Székács sorsa, 5 alkalommal vette be zsinórban a hazai kaput az ellenfél, 50. perc 18-30. A hajrá pont úgy alakult mint a mérkőzés addigi része, az utolsó 10 percben mindössza 3 miklósi gólt  lehetett feljegyezni, míg a másik oldalon 6 alkalommal pacsizhattak gól miatt a vendégjátékosok. A végeredmény csúnya: Törökszentmiklósi Székács KE – ContiTech FKSE-Algyő 21-36.