Kupasiker a bajnoki rajt előtt

• Kategória: Sporthírek
  • Közzétéve: 2018. szeptember 14. péntek, 17:43
  • Írta: Hudu Csaba

Az újjáalakulóban lévő Székács KE első tétmérkőzésén a Magyar Kupa I. fordulójában lépett pályára. Az első ellenfél a Bács-Kiskun megyei bajnokságban szereplő Euroscale Kecskeméti FS DSE volt
székács kupa

30 perc alatt mindössze 11 gól szereztek a miklósiak, de ezzel is 3 gólos előnyre tettek szert a félidőre 11-8 volt az eredmény a térfélcserekor. A második játékrészben valamelyest kidomboroddni látszott az osztálykülönbség, ennek eredményeként tovább nőtt a két csapat közötti különbség. A vége megnyugtató Székács győzelem és továbbjutás. Euroscale Kecskeméti FS DSE - Törökszentmiklósi Székács KE 17 - 24.

nagytábla nagy kecskemét székács kupa I forduló 2018.09

Szloska Krisztián edző: "Azt nem mondhatom, hogy jól játszottunk,  sikerült lesüllyedünk arra a szintre ahová jelenleg valók vagyunk. Lényeg, hogy nem sérült meg senki és továbbjutottunk. Ezzel egy újabb lépést tettünk az EHF-kupa felé."