SZÉKÁCS KE - HAZAI GYŐZELMET ARATTAK A SERDÜLŐ LÁNYOK

A középmezőnyhöz tartozó Kiskunhalas érkezett a Székácsba a leány serdülő III. osztályban Bencsik Zoltán csapatához.

székács kiskunhalas leány serdülő cikkbe
A Magyar Kézilabda Szövetség  határozata értelmében a koronavírus miatt kialakult helyzet miatt a mérkőzést zárt kapuk mögött rendezték. A listavezető Székácsos lányok helyezésükhöz méltóan kezdték a félidőt, azt nem lehet mondani, hogy hibátlanul játszottak, de a magabiztos vezetéshez ennyi is elég volt. A félidőben 8-góllal vezettek. A második játékrészben több helyen is cserélt Bencsik Zoltán edző, ebben az időszakban némileg döcögősebben ment a játék, csökkent is az előny. A győzelem nem forgott veszélyben - az újabb változtatásoknak is köszönhetően - így a végére 5 gólos győzelemnek örülhetett a hazai csapat. Törökszentmiklósi Székács KE - Kiskunhalas UKSC 30-25.

A bajnokság felfüggesztése előtt lejátszották a tejes fordulót a csapatok, de van olyan mérkőzés amit már a felfüggesztés előtt elhalasztottak, ezért nem teljes a tabella.