TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC - ITTHON MARADT A 3 PONT KISÚJSZÁLLÁS ELLEN

Továbbra is tart a TörökszentMiklósi FC győzelmi sorozata.
tfc kisújszállás boritokep
Angyal Csaba már a 2. percben hazai vezetést szerezhetett volna, de kapufára lőtte a büntetőt.

A 14. percben megvolt a hazai vezetés. Angyal Csaba egy szép támadás végén vette be a Kisújszállás kapuját.

A második játérész elején is sikerült gólt szereznia a hazai csapatnak. Polgár Zoltán a saját térfelén szerzett labdát, majd mesterien szöktette Angyal Csabát, aki élt a kínálkozó lehetőséggel és megduplázta az előnyt. 51. perc 2-0.

A 68. percben is bizonytalankodtak a vendégvédők, majd Kiss Csaba beadása után kezezés miatt ismét 11-est adott Erdélyi játékvezető. A büntetőt Gusztafik Péter értékesítette. 3-0.

A hátralévő időben nem született több gól, annak ellenére, hogy a 79. percben Váradi kiállítása miatt megfogyatkozott a vendégcsapat.