SZÉKÁCS KE - VERESÉG

Hétközi mérkőzésen a bajnokjelölt érkezett a Székácshoz.
székács orosháza cikkbe logózva
A kihagyott büntetőt leszámítva viszonylag jól kezdte a bajnokjelölt elleni hazai meccsét a Székács KE. 2-3 gólnál nagyobb különbség nem volt a két csapat között, tartották a lépést a láthatóan erősebb fizikumú gyorsabb, színesebb kézilabdát játszó vendégcsapat ellen. A 10. percben 3-5. A kettős emberelőnyt is csak x-re sikerült hozni, a 16. percben 6-8 állt az eredményjelzőn. Ettől kezdve lépett el az Orosháza: a 20. percben 7-11-re, a 25.-ben 9-14-re vezettek. Már a félidő hajrájában elúszni látszott a mérkőzés: 30 percnyi játék után 10-18. Hazai szempontból nem is jöhetett volna jobbkor a szünet. A második félidő ott folytatódott, ahol az első abbamaradt, tovább nőtt a Székács hátránya: a 33. percben már 10 góllal vezetett a bajnokaspiráns. Ettől kezdve hazai szempontból szenvedés volt a mérkőzés minden hátralévő perce. A 41. percben 13-25, 10 perccel később 17-31. Nem meglepő módon a hajrá is az Orosházáé, a végeredmény Székács KE - Orosházi FKSE-Linamar 22-37. Törökszentmiklóson vívta ki bajnoki címét az Orosháza csapata.