SZÉKÁCS KE - A KECSKEMÉTTŐL SEM SIKERÜLT PONTOT SZEREZNI

A Kecskeméti TE-Piroska szörp csapata ellen próbálta megszerezni első tavaszi pontjait a Székács KE.
székács kte kecskemét 2019.03.30. cikkbe logózva
A Kecskemét elleni mérkőzés hasonlóan kezdődött mint az utóbbi meccsek. Rövid ideig fej-fej mellett haladt a két csapat, aztán a Székács lemaradt, ellenfele pedig hamar tetemes előnyre tett szert. A 2. percben 2-2, a 6. percben 3-4, a 12.-ben már 3-8. A 20. percig próbált kapaszkodni a Szloska csapat, de utána a vendégek 4 gólos szériájával 7-re növelték a különbséget (8-15). 10-15 után ismét következett egy 0-4-es menet, így már 9-góllal vezetett a KTE. Eldőlni látszott a meccs. A félidő hajrájában kis kozmetikázással 7-re csökkent a Székács hátránya: 15-22 a félidőben.

A második játékrészt remekül kezdte a Székács! Bernáth, Mitrik és Szöllősi 1-1 góljával 4-re jöttek fel, és nem elégedtek meg ennyivel. Olyannyira nem, hogy a 45. percben már 26-28 állt az eredményjelzőn! Nyári Bálint az 50. percben szerzett góljával 1 gólra változtatta a Székács lemaradását: 29-30. Egy vendéggól után Csanádi is eredményes: 30-31. A Kecskemét pillanatai következtek, 3 góljukra csak 1 hazai találat született 31-34 a 26. percben. Az utolsó percekben már nem sikerült újra közelebb jönni Gáléknak. Biztató második félidő után: Törökszentmiklósi Székács KE - KTE-Piroska szörp 33-36.